Elevhälsa

Elevhälsa är något vi i Heby kommun värnar starkt om. Har du eller känner du någon som har behov, tveka inte att ta kontakt. Under respektive flik hittar du kontaktuppgifter till ansvarig för respektive område.

Morgongåva och Vittinge   
Linda Wiklund, linda.wiklund2@heby.se, 0224-645 02

CLL
Sandra Larsson,  Sandra.Larsson2@heby.se 0224-36103

Harbo och Tärnsjö
Maud Sandberg, maud.sandberg@heby.se, 0224-360 57

Heby F-6 och Huddunge
Inger Lennvall, inger.lennvall@heby.se, 0224-362 76

Heby 7-9
Sandra Larsson,  Sandra.Larsson2@heby.se 0224-36103
Linda Wiklund linda.wiklund2@heby.se, 0224-645 02

Östervåla 

Linda Westerberg,linda.westerberg@heby.se, 0292-719 05

Heby F-6, Särskola, VITS
Elisabeth Persson, elisabeth.m.persson@heby.se, 0224-362 65, 070-227 99 32

Heby 7-9, Morgongåva, Vittinge
Kristina Hedsten , Kristina.hedsten@heby.se, 0224-362 93, 070-614 33 55

Tärnsjö, Harbo, CLL
Helene Åkesson Thell, helene.akessonthell@heby.se, 0292-718 55, 070-621 41 50

Östervåla, F-6, 7-9
Ida Åhlstrand Röjerås, ida.ahlstrand-rojeras@heby.se, 0292-719 07

Rektor särskolan, chef elevhälsa
Eva Kjellström, eva.kjellstrom@heby.se 0224-361 79

Relaterat

De kommentarer som skrivs skickas till ansvarig för aktuell sida. Inga kommentarer publiceras på webbplatsen.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML attibut är godkända att använda:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>