Kommunledningsgrupp

Emma Burstedt, Kommundirektör
0224-361 19, fax: 0224-301 94
emma.burstedt@heby.se
Tingsgatan 11, 744 88 Heby

Dan Bergqvist, Förvaltningschef – Barn- och utbildningsförvaltningen
0224-360 43, fax: 0224-361 70
dan.bergqvist@heby.se
Centralgatan 2, 744 31 Heby

Åsa Nylander, Förvaltningschef – Samhällsbyggnadsförvaltningen
0224-361 80, fax: 0224-301 94
asa.nylander@heby.se
Tingsgatan 11, 744 88 Heby

Åsa Johansson, Förvaltningschef – Vård- och omsorgsförvaltningen
0224-360 99, fax: 0224-320 07
asa.johansson@heby.se
Storgatan 3, 744 88 Heby

Karin Eljansbo, Enhetschef – Administrativa enheten
0224-361 13, fax: 0224-301 94
karin.eljansbo@heby.se
Tingsgatan 11, 744 88 Heby

Ylva Opard, Enhetschef – Ekonomienheten
0224-360 21, fax: 0224-301 94
ylva.opard@heby.se
Tingsgatan 11, 744 88 Heby

Mats Jällrud, Enhetschef – Personalenheten
0224-361 50, fax: 0224-301 94
mats.jallrud@heby.se
Tingsgatan 11, 744 88 Heby

Kontakt

Förtroendevalda

Marie Wilén
Kommunalråd
Kommunstyrelsens ordförande
0224-361 14
076-135 88 84
marie.wilen@heby.se

Olof Nilsson
Kommunfullmäktiges ordförande
olof.nilsson@heby.se

Ewa Westling Olzon
Oppositionsråd
0224-363 69
ewa.westling.olzon@heby.se

De kommentarer som skrivs skickas till ansvarig för aktuell sida. Inga kommentarer publiceras på webbplatsen.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML attibut är godkända att använda:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>