Kontakta oss

Vi är flera lärare som tillsammans håller i musikskolan i Heby kommun. Har du någon fråga eller synpunkt får du gärna kontakta oss! Kom också ihåg att meddela om du eller ditt barn inte kan komma till ett undervisningstillfälle.

Klara Gustafsson

klara.gustafsson@heby.se 076-948 91 83 (Skicka sms vid frånvaro.) Undervisar i: piano, elbas, sång och digitalt musikskapande

Pär Sundin - musiklärare

Pär Sundin

 

Par.Sundin@heby.se
070-05 89 403 (Skicka sms vid frånvaro.)
Undervisar i: gitarr, elgitarr, elbas och tvärflöjt

Christian Josefsson - musiklärare

Christian Josefsson

 

Christian.Josefsson@heby.se
070-734 25 00 (Skicka sms vid frånvaro.)
Undervisar i: piano, gitarr, elgitarr, trummor, elbas, sång och musikteori

Christian Brand - musiklärare

Christian Brand

 

Christian.Brand@heby.se
073- 656 41 08 (Skicka sms vid frånvaro.)
Undervisar i: elbas, trummor, gitarr och piano

Edward Anderzon - musiklärare

Edward Anderzon

 

Edward.Anderzon@heby.se
072-539 17 51 (Skicka sms vid frånvaro.)
Fiol, viola, nyckelharpa, cello, kontrabas, mandolin, piano och gitarr

Anja Brjörck - musiklärare

Anja Björck

 

Anja.Bjorck@heby.se
070-735 97 05 (Skicka sms vid frånvaro.)
Undervisar i: Sång, dans, teater och musikal

 

Frågor om att anmäla dig? Kontakta:
Elise Teinler
0224-360 32

Kontakt

Elise Teinler
Administrativ handläggare
0224-360 32
elise.teinler@heby.se

Joel Lindh
Kulturutvecklare med ansvar för musikskolan
0224-362 47
joel.lindh@heby.se

Besöksadress
Centralgatan 1, Heby
Stora Torget 3 (ingång från kortsidan på huset), Östervåla

Postadress
Heby Musikskola
744 88 Heby